2020 РІК

КОДЕКС ПРОЗОРОСТІ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

5.10.2020

Напередодні місцевих виборів в Україні Transparency International Ukraine та Інститут Політичної Освіти презентували Кодекс прозорої влади, що складається з найкращих практик належного врядування та підзвітності місцевої влади.

 

Кодекс містить 11 положень щодо сфер, які мають високі корупційні ризик або традиційно є не ефективними та не підзвітними громадянам. Ми закликаємо кандидатів на посаду міського голови особисто підтримати положення Кодексу та реалізовувати їх у випадку перемоги на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020.

 

Серед ключових положень – аудит комунальних підприємств, оцифрування даних про земельні ресурси громади та нерухоме комунальне майно відмінне від земельних ділянок, системне інформування про підготовку і прийняття рішень, якісна підготовка інвестиційних проєктів, реальна залученість підприємців до  розробки регуляторних політик тощо.

 

Реалізація положень Кодексу дозволить зберегти та підвищити довіру до органів місцевого самоврядування, підвищити ефективність діяльності влади та надавати якісні послуги жителям.

 

Повний текст Кодексу додається до цього листа

 

Перелік кандидатів які підтримали кодекс оприлюднюється на веб-сайті: http://kodeks2020.ti-ukraine.org

 

Як засвідчити підтримку Кодексу прозорої місцевої влади?

  1. Роздрукуйте текст Кодексу в додатку, або завантажте на веб-сайті:http://kodeks2020.ti-ukraine.org
  2. Підпишіть його та відскануйте/сфотографуйте

  3. Заповніть коротку анкету на веб-сайті (http://kodeks2020.ti-ukraine.org/mayor) та прикріпіть скановану чи сфотографовану копію підписаного Кодексу

  1. Оприлюднити інформацію про підтримку Кодексу на офіційному веб-сайті чи на офіційній сторінці в соціальних мережах

Контактна особа: Марія Сокольчук, sokolchuk@ti-ukraine.org, (068) 328 88 86.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image