2014 рік

МАЙСТЕРНЯ-2014

2.12.2014


2-й етап проекту «Майстерня європейської політики» за сталою традицією відбувався у м. Львів. До участі було запрошено тих учасників 1-ого етапу Майстерні, які розпочали виконання домашніх завдань – втілення власних політичних проектів. Тому протягом всіх трьох Майстерень, окрім навчальної та тренінгової програми, значну увагу було приділено саме особливостям реалізації проектів учасниками. Були проведенні презентації та оцінювання формулювання мети, завдань, плану реалізації проекту та перших кроків з їхнього втілення. Також значна увага приділялася інформаційному висвітленню проектів. Крім того, окрему увагу приділено проектам учасників, які на даний момент вже завершили реалізацію та тим проектам, які були пов’язані з позачерговими виборами до Верховної Ради України (наприклад, учасники з м.Івано-Франківськ, м.Дніропетровськ, м.Львів тощо).


Освітня програма 2-го етапу Майстерні була особливою. Переважна частина програми була присвячена вдосконаленню навичок учасників, як майбутніх політичних лідерів. А саме, вдосконаленню риторичного мистецтва – вивченню складностей публічного виступу. Тренінг провів експерт Інституту Політичної Освіти, начальник кафедри іноземних мов та військового перекладу Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного Петро Черник.

Також, враховуючи побажання учасників, які були висловлені на попередньому етапі Майстерні, було проведено тренінг з володіння інформаційними технологіями та з взаємодії з чиновниками. Зокрема, тренінг з використання інтернет-засобів для просування проектів провів менеджер Інституту Політичної Освіти, експерт Сергій Богданенко, а тренінг по мистецтву комунікації з чиновниками (службовцями органів державної влади та службовцями самоврядування) провів директор Інституту Політичної Освіти, депутат Київської міськради, Голова бюджетної комісії м. Києва Андрій Странніков.

DSC_01942222222222222222.JPG


Враховуючи актуальність теми російсько-української війни, однією з найцікавіших тем Майстерні стала експертна дискусія про геополітичні причини російської агресії, яку провів культуролог, політолог, головний редактор і засновник Незалежного культурологічного журналу «Ї» Тарас Возняк. Символічно, що саме в цей день Майстерні українське суспільство відзначало річницю початку Євромайдану, і саме в цей день, рівно рік тому, прямо на Майстерні європейської політики, пан Тарас Возняк висловив думку, що відмова від підписання Асоціації з ЄС може викликати в українському суспільстві незворотні зрушення та стати каталізатором суспільного обурення. Сподіваємося, що і цього разу, його слова про передумови успішної європейської інтеграції України та майбутню перемогу у війні, стануть пророчими.

DSC_0153.JPG

Також вже традицією для Інституту Політичної Освіти під час проведення освітніх заходів у Львові, стали зустрічі учасників з керівництвом міста. Так, учасники Майстерні мали змогу відвідати Львівську міську раду та поспілкуватися з міським головою м. Львова, одним з провідних політичних лідерів України Андрієм Садовим. З ним була проведена тематична зустріч про шлях успіху від наведення порядку в місті до розбудови країни, а також про досвід місцевого самоврядування провідної громади Західної України.

По завершенню тренінгів та  зустрічей, Інститут Політичної Освіти обговорив з учасниками перспективи подальшої реалізації проектів та зібрав побажання, щодо тематик наступного, завершального третього етапу Майстерні. Учасники заповнили анкети та провели оцінювання.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image