2015 рік

УЧАСНИКИ МАЙСТЕРНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ГОТОВІ ДО ПОЛІТИЧНОЇ РОБОТИ

3.03.2015Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Політичної Освіти провели третій етап Майстерні європейської політики. Стратегія повернення Криму та звільнення окупованої частини Донбасу стали провідними темами дискусій майбутніх політиків на завершальному етапі. Свій третій, заключний етап в Україні, Майстерня провела в Києві. Її учасниками стали переможці конкурсу, проведеного Інститутом Політичної Освіти в 2014 році, які мають намір займатися політичною діяльністю.
Допомагала учасникам розібратися в хитросплетіннях всієї проблематики російсько-української війни, зовнішньої агресії та окупації представницька група експертів, які детально спеціалізуються на вивченні проблематики Криму та Донбасу. Зокрема, з учасниками Майстерні працювали Богдан ЯРЕМЕНКО, Олексій КУРОП’ЯТНИК, Андрій КЛИМЕНКО, які представляють “Майдан закордонних справ”, Андрій ЩЕКУН, громадський діяч, координатор “Євромайдану-Крим”, Валерій НОВІКОВ, Правозахисник, Голова Луганського обласного центру правозахисного "Альтернатива", Валентин КРАСНОПЬОРОВ, керівник проекту «Сильні громади Донбасу» ГО «Центр UA» та Павло ЖОВНІРЕНКО, Голова правління ГО «Центр стратегічних досліджень».


DSC_0052.JPG

Крім того, учасники зробили фінальний аналіз ходу реалізації власних політичних проектів, проаналізували успіхи та невдачі. Так, окремі учасники розповіли про свою діяльність в сфері творення законодавства на всеукраїнському та місцевому рівнях, досягнутих змін в діяльності органів влади та інших суспільних інституцій, прозвітувалися про проведення заходів політичної освіти для громадян, а також вузьких цільових аудиторій, розповіли про акції з відстоювання прав та свобод людей.


DSC_0067.JPG

Відвідали Майстерню також високоповажні гості, а саме Валерія ЛУТКОВСЬКА, Уповноважена Верховної Ради з прав людини, Борис ТАРАСЮК, народний депутат, директор Інституту євроатлантичного співробітництва, Валерій ПАЦКАН, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з прав людини в 2012-14 рр. та Ласло ЧАБА-ПАП, Заступник Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Угорщина в Україні. З ними учасники Майстерні змогли продискувати хід європейської інтеграції України та вплив різноманітних політичних факторів на поточну політичну ситуацію в Україні, передусім фактор війни та окупації частини регіонів.


DSC_0003.JPG

На завершення, експерти Інституту Політичної Освіти Вадим ТРЮХАН та Олександр СОЛОНТАЙ підготували для учасників тренінг з проведення з проведення переговорів та семінар з особливостей децентралізаційних процесів в контексті чергових місцевих виборів 25 жовтня. Громадська діячка, Ірина СОЛОВЕЙ, провела консультаційне заняття з проведення фандрейзингу, організації збору коштів та інших ресурсів.


Наступний, четвертий етап, відбудеться за межами України, а саме 15-19 березня в Швейцарії. Участь в ньому зможуть взяти англомовні учасники, які пройшли всі три українські етапи та були відібрані Посольство Швейцарської Конфедерації в Україні. Інші учасники Майстерні-2014 будуть учасниками інших закордонних стажувань, які відбуватимуться за участі Інституту Політичної Освіти та партнерів.


Нагадуємо також, що на даний момент триває набір учасників на Майстерню-2015, який розпочнеться в квітні 2015 року спільними зусиллями Інституту Політичної Освіти, Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та парнерами. 

Детальніше про це можна дізнатися: http://ipo.org.ua/anons/2209/

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image