2009 рік

НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

2.09.2009    Депутати місцевих рад постійно постають перед проблемами недостатності теоретичних знань та практичного досвіду у своїй повсякденній роботі, що призводить до уповільнення процесу становлення та розвитку місцевого самоврядування, незадовільного вирішення проблем тих громад, інтереси яких вони мали б відстоювати. 

    Протягом 2006-2008 рр. ІПО в рамках програми «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» було проведено понад 35 навчальних семінарів для депутатів місцевих рад з усіх областей України. 

    Зважаючи на схвальні відгуки про програму „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності” самими учасниками, великий попит на участь в ній з боку їх колег (на одне місце претендувало 4-5 чоловік), Інститут Політичної Освіти в 2009 році має на меті продовжувати її реалізацію, удосконаливши в її рамках успішні попередні проекти та запровадивши пілотні нові. 

    Разом з тим, враховуючи, що з 2006 по 2008 рр. загальне навчання в ІПО пройшла велика кількість депутатів місцевих рад, нашою організацією було прийнято рішення про призупинення програми „загального навчання” депутатів та зосередження більшої уваги на наступних напрямках: 

  1. Серія тематичних семінарів для депутатів місцевих рад «Від загального до конкретного»: бюджетні аспекти, земельні відносини, гуманітарна сфера та житлово-комунальне господарство;
  2. Новий пілотний проект «Місцева влада та державні програми»;
  3. Підсумковий захід „Школа депутата місцевої ради”;

Мета та завдання проекту

       Підвищення рівня теоретичних знань та практичних навиків депутатів місцевих рад – членів профільних депутатських комісій («земельної», «комунальної», «бюджетної», «житлово-комунальної», «гуманітарної»), шляхом проведення для них вузькоспеціалізованих навчальних семінарів, з залученням в якості лекторів на них кращих вітчизняних та закордонних фахівців у відповідній галузі.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image