2009 рік

ПУБЛІЧНА ДИПЛОМАТІЯ ТА ЛОБІЮВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

2.09.2009

    Сьогодні чимало організацій громадянського суспільства намагаються вплинути на вирішення органами місцевого самоврядування актуальних питань місцевого розвитку. Попри велике бажання змінити в цьому напрямку ситуацію на краще, більшість громадських ініціатив так і залишаються не втіленими або знаходять лише часткову підтримку від місцевої влади.

     Інститут Політичної Освіти та Посольство Королівства Нідерланди в Україні (програма «Матра КАП») проводить конференцію з публічної дипломатії та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні. 

    До участі у конференції запрошені народні депутати України, експерти, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, які здійснюють або мають намір у найближчий час здійснити проекти, які передбачають взаємодію, співпрацю або іншу громадську форму контактів з органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування.  


    Матеріали конференції будуть включені до аналітичного збірника в якому також міститиметься інформація про шляхи, які подолали організації-учасники проекту від окреслення проблем своїх місцевих громад, до прийняття рішень органами місцевого самоврядування щодо їх вирішення.


Тематика конференції:

– законодавчі можливості та реальна практика лобіювання та кампанії громадської публічної дипломатії в органах влади на місцевому рівні;

– інформаційна політика органів місцевої влади. Проблеми доступу до інформації на місцевому рівні;

– проблеми використання інструментів та механізмів участі громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні та лобіювання (просування) і захист інтересів суспільних груп;

– перспективи законодавчого регулювання лобістської діяльності в Україні. Чи заважає відсутність закону здійснювати реальну діяльність.

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image