2009 рік

ПОДОЛАННЯ СТЕРЕОТИПІВ МИНУЛОГО

2.09.2009

    Складний історичний шлях, який пройшов народ України, тривалий поділ території нашої держави між різними імперіями зумовив формування у свідомості українців, що мешкають у різних регіонах, усталених стереотипів, що у сучасних умовах стають суттєвою перешкодою як на шляху реалізації загальнодержавних проектів у різних сферах суспільного та економічного життя країни, так і інтеграції України до світових та європейських структур. 

   Єдиним виходом із цієї непростої ситуації є спілкування представників, особливо політично активної молоді з різних регіонів України з метою знаходження порозуміння, подолання стереотипів, налагодження плідних зв’язків та співпраці заради зміцнення української державності. 

Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже другий рік поспіль реалізовує проекти направлені на вирішення вищезазначеної проблеми.

В минулому році участь у проекті „Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання” взяли представники Донецької та Львівської областей.

У 2008 проект знайшов своє продовження на Луганщині та Буковині, отримавши назву „Пам’ятати заради майбутнього”.

Враховуючи позитивний досвід минулих років ІПО має намір продовжити реалізацію даного проекту у 2009 році, залучивши до обговорення та переосмислення важливих питань представників трьох регіонів України – південного, східного та західного.


Мета та завдання проекту

Метою даної програми є гармонізація відносин між громадськістю з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних навчань, покликаних сприяти подоланню стереотипів минулого та пошуку шляхів для спільного майбутнього.


Назва заходу

Вид заходу

(семінар, круглий стіл, конференція, інше)

Тривалість

заходу

Бажаний місяць проведення

Бажане місто

1

Пам’ятати заради майбутнього. (Дніпропетровська область)

Семінар

3 дні

жовтень

Дніпропетровськ

2

Пам’ятати заради майбутнього. (АР Крим)

Семінар

3 дні

листопад

Сімферополь

3

Пам’ятати заради майбутнього. (Волинська область)

Семінар

3 дні

листопад-рудень

Луцьк

ПАРТНЕРИ

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image